Dantų implantavimas

Dantų implantavimas

Dantų implantavimas – tai bene pažangiausias ir ilgaamžiškiausias prarasto danties atstatymo būdas, padedantis atkurti vieną ar kelis prarastus dantis. Dantų implantai – tai danties šaknies pakaitalai, ant kurių tvirtinami protezai (vainikėliai). Dantų implantai dažniausiai gaminami iš titano, metalo, kurį žmogaus organizmas lengvai įsisavina ir kurie nesukelia alerginių reakcijų. Ši technologija suteikia galimybę dantis praradusiems žmonėms vėl turėti juos naujus, gražius ir sveikus.

straumann implantai

Straumann Roxolid SLA.

Straumann yra didžiausias dantų implantų gamintojas pasaulyje, implantologijos pionieriai, pirmą dantų implantą įsriegę prieš 40 metų. Implantai gaminami vienoje gamykloje Šveicarijoje, laikantis aukščiausių kokybės standartų. 


Straumann - daugiausiai į tyrimus investuojanti dantų implantų gamybos kompanija, turinti mokslinius įrodymus, pagrindžiančius kiekvieną techninę implanto savybę. Implantai gaminami iš patentuoto Roxolid lydinio (titanas ir cirkonis), kuris turi geresnį prigijimą bei yra 30% stipresnis už paprastą titano implantą. Implanto paviršiaus šerpėtumas sukurtas su smėliu ir ėsdintant rūgštimi, todėl turi tobulai osteointegracijai tinkamą paviršių ir implanto prigijimas pagreitėja 25%. Implanto forma yra cilindrinė, mažiau invazyvi, todėl garantuoja tolygesnį kramtymo jėgų pasiskirstymą ir mažina tikimybę prarasti implantą laikui bėgant. Be to, dėl specialios implanto ir atramos konstrukcijos, sukuriama labai standi jungtis, kuri neleidžia patekti į implantą bakterijoms ir sukelti uždegimo. Visa tai ir dar daugiau, daro Straumann implantus lyderiais pasaulinėje rinkoje. 

Straumann Roxolid SLAactive.

Tai unikalus ir ko gero geriausias implantas pasaulyje. JAV ir Vokietijoje šio tipo implantų pardavimai sudaro virš 50% visų parduodamų Straumann implantų. 


Implantas gaminamas beorėje erdvėje ir parduodamas specialiame skystyje, todėl implanto paviršius nepadengtas oksidu. Įsriegus implantą į kaulą, žmogaus organizmui reikia atlikti du darbus: pašalinti negyvą kaulą, kuris atsirado nuo kontakto su implantu sriegimo metu, ir titano oksidą nuo implanto paviršiaus. Kadangi Straumann SLAactive implanto paviršius nepadengtas oksidu, žmogaus organizmui darbo sumažėja dvigubai. 


Be to, implanto paviršius yra chemiškai aktyvus ir hidrofiliškas (pritraukiantis skystį). Jis padengtas neigiamais chloro jonais, kurie pritraukia proteinus ir aktyvuoja kraujyje esančius trombocitus. Jau 14 minutę pradeda formuotis fibrinų tinklas apie implantą, po 3 dienų po implantacijos osteoblastai pradeda formuoti kaulą, po 7 dienų pradeda formuotis kristalinės formos kaulo matrica ir antrinis stabilumas su galutinai susiformavusiu kaulu atsiranda po 21 dienos. Protezuoti galima po 3-4 savaičių, kai kiti implantai tai leidžia daryti tik po 6-8 savaičių. 

Medentika

Medentika yra 10 metų veikianti vokiečių įmonė, nuo 2013 metų priklausanti Straumann kompanijų grupei. Implantai gaminami Vokietijoje. Tai aukštos kokybės implantai, pasižymintys visomis implantams būdingoms savybėmis- gera osteointegracija ir ilgaamiškumu. Medentika implantai gaminami iš šalto lydimo 4 laipsnio titano, kuris ilgą laiką buvo laikomas premium klasės implantų lydynio standartu (iki Straumann sukurto Roxolid lydinio). Implanto paviršiaus šerpėtumas sukuriamas ėsdinant jį rugštimi. Implanto forma agresyvesnė, turi savisriegos elementų. Implantas turi puikų kainos ir kokybės santykį.

telefonas

+370 5 2305882
+370 671 94134

adresas

Rygos g. 17A
Vilnius

darbo laikas

I-V 8:00-20:00
VI pagal susitarimą